RODO

Administratorem Państwa danych jest EL-INSTAL Grzegorz Frydecki z siedzibą w Bieruniu, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP 6461904636. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora - ul. Granitowa 15/3, 43-155 Bieruń - z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych."

Podane dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:

  • wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  • marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
  • finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  • obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  • prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (m.in. w sytuacji gdy dane są przetwarzane na podstawie Państwa zgody lub w celach marketingowych lub też udostępniania Państwa danych); posiadają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody należy skontaktować się wysyłając wiadomość e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub też uczynić to za pomocą tradycyjnej korespondencji na adres administratora: ul. Granitowa 15/3, 43-155 Bieruń. Informujemy, że macie Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania (ewentualnych) zobowiązań, przyjętych przez EL-INSTAL Grzegorz Frydecki z siedzibą w Bieruniu w ramach zawieranych z Państwem umów.

Gwarancja jakości

Instalacje elektryczne wykonujemy i projektujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające użytkowi komfort oraz bezpieczeństwo na lata.

Materiały wykorzystywane w naszych instalacjach stosujemy najwyższej jakości z wszelkimi atestami i aprobatami technicznymi.